Відгуки про компанію 🌟 𝐏𝐑𝐈𝐌𝐈𝐍𝐆 🌟 – Ексклюзивні товари преміум-якості від офіційного дистриб'ютора!
Римма
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Юлия П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Віталій К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Степан П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
таяк я вже замовляв це мастило в цього продавця, можу сказати все СУПЕР ціна вполовину нище чим набільшіть торгівельних точках, якість гарна мій Ак(Вальерка) чистий і в гарному стані. Рекомендую продавця і мастило!!! Дякую
Олексій Б.
Відмінно
Ирина М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Светильник - фонарь понравился .Надеемся, что будет служить долго.
Иван Щ.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олексій Д.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Блок живлення такий як я замовляв та очікував.Навантаження 300ват тримає, грієтся помірно. Охолодження працює постійно- не дуже зручно, але це легко виправити. За свої гроші добре. Але дуже здивувала спроба апсейлу під час підтвердження замовлення - "це акціцний товар, якщо доплатити ми вам вишлемо кращий, з кращими комплектуючими" У самому магазині я такого "кращого" БЖ не знайшов. Тому вважаю що це просто спроба викачування грошей . Якщо продавець захоче щось додати до мого коментаря - прошу додати фотографію "покращеної" версії, так щоби було видно що там "кращі" комплектуючі . Від себе додаю фото того що знаходистя у середині того блоку живлення що я отримав
Відгуки про компанію 🌟 𝐏𝐑𝐈𝐌𝐈𝐍𝐆 🌟 – Ексклюзивні товари преміум-якості від офіційного дистриб'ютора!
таяк я вже замовляв це мастило в цього продавця, можу сказати все СУПЕР ціна вполовину нище чим набільшіть торгівельних точках, якість гарна мій Ак(Вальерка) чистий і в гарному стані. Рекомендую продавця і мастило!!! Дякую
Светильник - фонарь понравился .Надеемся, что будет служить долго.
Блок живлення такий як я замовляв та очікував.Навантаження 300ват тримає, грієтся помірно. Охолодження працює постійно- не дуже зручно, але це легко виправити. За свої гроші добре.
Але дуже здивувала спроба апсейлу під час підтвердження замовлення - "це акціцний товар, якщо доплатити ми вам вишлемо кращий, з кращими комплектуючими"
У самому магазині я такого "кращого" БЖ не знайшов. Тому вважаю що це просто спроба викачування грошей .
Якщо продавець захоче щось додати до мого коментаря - прошу додати фотографію "покращеної" версії, так щоби було видно що там "кращі" комплектуючі . Від себе додаю фото того що знаходистя у середині того блоку живлення що я отримав